Andrés Iniesta usikker til lørdag

Andrés Iniesta ba om å bli byttet ut under dagens kamp mot Atlante da kvarteret gjenstod. Det var noen ubehag som tvang juvelen ut av banen, og han regnes nå som usikker til lørdagens finale mot Estudiantes.

Det eksakte omfanget rundt skaden er midlertidig ukjent, men ifølge Sport, er han tvilsom til lørdag. Etter å ha forlatt banen til fordel for Bojan, ble han tatt hånd om av Barças leger, og tok seg samtidig til låret. Klubbens medisinske tjenester bekrefter at Iniesta sliter med noen ubehag på innsiden av låret.

Andrés Iniesta reiser med resten av laget tilbake til hotellet, hvor nærmere undersøkelser skal gjennomføres. Det er en liknende skade han har slitt med tidligere, og man skal ikke utelukke at han må belage seg på et par ukers skadeavbrekk.

Kommentarer

BLAUGRANA.NO modererer kommentarene, men alt innhold er kommentarforfatterens ansvar. Vi oppfordrer til å rapportere upassende kommentarer til oss (via linken i hver kommentar) slik at vi blir gjort oppmerksomme så raskt som mulig.

Sverre B
Ons 16. des, 2009 kl. 23:55

Huff, det var det jeg fryktet.

Legg til din kommentar

Artikkelen er stengt for nye kommentarer.