Laget har lagt Sevilla-kampen bak seg og rettet i dag fokuset mot neste oppgjør, nemlig ligakampen mot Granada.
Med neste ligarunde i spill allerede kommende tirsdag, finnes det ikke rom for hvile for spillerne som i dag gjennomførte en økt på Ciutat Esportiva Joan Gamper.
Den positive tilveksten i gruppen var Gerard Piqué, som fullførte økten som normalt, til tross for å ha vært ute med lårskade siden Racing-kampen forrige helg.
Puyol — som sto over kampen mot Sevilla av forebyggende årsaker — deltok sammen med Alexis på dagens treningsøkt. Begge bedrev likevel egentrening, da de fortsatt er inne i et gjenopptreningsprogram.
Kommentarer
BLAUGRANA.NO modererer kommentarene, men alt innhold er kommentarforfatterens ansvar. Vi oppfordrer til å rapportere upassende kommentarer til oss (via linken i hver kommentar) slik at vi blir gjort oppmerksomme så raskt som mulig.
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Deilig :D
Peiling på kor lenge det er igjen før vi får se Alexis på banen igjen?
synst ikkje villa/pedro gjør det så bra… hadde vert deilig å få alexis på plass
alexis er klar til neste CL kampen
På forsiden står det at neste kamp er mot Mallorca om ei uke , men her står det Granada ? Når er neste kamp og hvem er det mot ?
Jon Erik: Dem spiller neste kamp i morgen kl 20:00
henrik*