Dmytro Chygrynskiy er henrykt over at overgangen til Barça ble en realitet, og at han får skrive under for den katalanske giganten.
Vi meldte tidligere i dag at Chygrynskiy ankom Barcelona i formiddag. På Barcelonas velkjente flyplass, El Prat, fikk han en varm velkomst av klubbens supportere. Her skrev han blant annet under på utallige autografer, og lot seg fotografere med glede, melder FC Barcelonas offisielle hjemmeside.
I et eksklusivt intervju med Barça TV, uttalte han dette;
- Jeg er heldig som får signere for en klubb som Barça. Jeg håper jeg får muligheten til å bidra, og bli en del av dette fantastiske laget.
Kommentarer
BLAUGRANA.NO modererer kommentarene, men alt innhold er kommentarforfatterens ansvar. Vi oppfordrer til å rapportere upassende kommentarer til oss (via linken i hver kommentar) slik at vi blir gjort oppmerksomme så raskt som mulig.
Jeg ser for meg at han kan være kapabel til å sette Puyol ut av laget etter en tid. Når han får omstilt seg fra russisk PL til La liga. Han har værtfall kvaliteter som muligjør dette.
Vegard Skog, Russisk PL? :)
Shakhtar Donetsk er UKRAINSK ;) Stor forskjell på Ukraina og russland.